czerwiec 2021

11cze10:0013:15Włączanie kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK)Seminarium o ZRK - Online

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na warsztat otwarty on line pn.: ”Włączanie kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK)”.

Krótki, około 3 godzinny warsztat skierowany jest do pracowników szkół wyższych/uczelni zainteresowanych przedstawionym tematem jak również realizujących zadania zawodowe związane z planowaniem i organizacją kierunków studiów podyplomowych.

Uczestnicy warsztatu zdobędą informacje na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) i Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) oraz poznają schemat włączania kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych do ZSK (powiązanie zapisów różnych ustaw). Istotnym elementem warsztatów będą również zagadnienia dot. wypełnienia formularza  dot. opisu kwalifikacji, prawidłowego formułowania efektów uczenia się w ZSK, określania poziomu Polskiej Ramy Kwalifikacji (PRK) dla kwalifikacji i przeniesienie omawianych  założeń na własny grunt zawodowy. Zapraszamy pracowników Państwa uczelni do skorzystania z bezpłatnego warsztatu, podczas którego nawiążemy  do tego jak promować ofertę studiów poprzez ZSK i ZRK.

Warsztat prowadzony jest w ramach projektu „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Spotkanie poprowadzą trenerzy Instytutu Badań Edukacyjnych na platformie internetowej, do której otrzymają Państwo link do logowania. 

Czas trwania: godz. 10:00 − 13:15

(w przypadku stworzenia 20-osobowej grupy osób zainteresowanych wyłącznie z Państwa uczelni możemy dostosować daty i godziny spotkania do Państwa możliwości). 

Szczegółowy program

Formularz rejestracyjny

Rejestracji prosimy dokonać do 9 czerwca 2021.

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów.
Kontakt: Ludwika Krasnodębska, tel. 22 241 71 61, email:  l.krasnodebska@ibe.edu.pl

Czas

(Piątek) 10:00 - 13:15

Miejsce

ONLINE