kwiecień 2019

11kwi08:4515:00Seminarium "Zintegrowany System Kwalifikacji w kontekście zmian na rynku usług szkolnictwa wyższego"Seminarium o ZSK, Poznań

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji w kontekście zmian na rynku usług szkolnictwa wyższego”, które odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w Poznaniu.

 

Seminarium skierowane jest do pracowników uczelni zainteresowanych tematyką włączania kwalifikacji do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK).

 

Zgodnie z ustawą o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji z dnia 22.12.2015 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 64, z późn. zm.) uczelnie wyższe, instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk i instytuty badawcze mają możliwość włączania kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych
do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK).

 

Podczas seminarium zostaną omówione zagadnienia dot. możliwości włączania do ZSK kwalifikacji nadawanych po ukończeniu kursów i szkoleń prowadzonych przez uczelnie wyższe.

 

POBIERZ PROGRAM

 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Jan Kosmowski, tel. 573 444 590, e-mail: j.kosmowski@ibe.edu.pl
Sławomir Szymczak, tel. 573 444 576, e-mail: s.szymczak@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier
w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym. Warsztat realizowany jest w ramach projektu pt. „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji”

Czas

(Czwartek) 08:45 - 15:00

Miejsce

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Studiów Edukacyjnych

ul. Szamarzewskiego 89, Poznań (bud. E, sala C)