luty 2019

21lut(lut 21)08:3022(lut 22)14:30Seminarium "Wprowadzenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji - szanse i korzyści dla sektora edukacyjnego i doradczego"Seminarium o ZSK, Zamość

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Wprowadzenie do  Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – szanse i korzyści dla sektora edukacyjnego i doradczego”, które odbędą się w dniach 21-22.02.2019 r. w Zamościu.

 

Seminarium jest adresowane do nauczycieli i doradców zatrudnionych w szkołach ponadpodstawowych oraz instytucjach publicznych i prywatnych. Seminarium będzie prowadzone przez doradców regionalnych ZSK – pracowników Instytutu Badań Edukacyjnych w  Warszawie.

 

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności wskazanie rozwiązań przyjętych w ramach ZSK oraz ich znaczenia dla systemu edukacji i rynku pracy, a także korzyści związanych z funkcjonowaniem ZSK.

 

Pierwszy dzień seminarium poświęcony jest podstawowym zagadnieniom Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (kluczowe pojęcia, podmioty i procesy, narzędzia), natomiast drugi dzień to warsztaty mające na celu wypracowanie konspektów lekcji w obszarze ZSK.

 

 

POBIERZ PROGRAM – DZIEŃ 1

 

POBIERZ PROGRAM – DZIEŃ 2

 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Rafał Flaga, tel. 573 444 574, e-mail: r.flaga@ibe.edu.pl
Katarzyna Zabratańska, tel. 573 444 575, e-mail: k.zabratanska@ibe.edu.pl

Czas

21 (Czwartek) 08:30 - 22 (Piątek) 14:30

Miejsce

Hotel Koronny

ul. Koszary 7, 22-400 Zamość