kwiecień 2019

24kwi08:3014:30SEMINARIUM „ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI – narzędzie pracy doradcy zawodowego”Seminarium o ZSK, Lublin

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji – narzędzie pracy doradcy zawodowego”, które odbędzie się 24.04.2019 w Hotelu Victoria, ul. Narutowicza 58/60 w Lublinie.

 

Seminarium jest adresowane do doradców zawodowych, nauczycieli i wychowawców zatrudnionych w szkołach ponadpodstawowych oraz instytucjach publicznych i prywatnych.

 

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności wskazanie rozwiązań przyjętych w ramach ZSK oraz ich znaczenia dla systemu edukacji i rynku pracy, a także korzyści związanych z funkcjonowaniem ZSK.

 

Program seminarium obejmuje podstawowe zagadnienia Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – kluczowe pojęcia, podmioty i procesy, narzędzia oraz metody walidacji efektów uczenia się, ponadto zaprezentowana zostanie lekcja pokazowa „Różne drogi dojścia do kwalifikacji”.

 

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

Partner:

Kuratorium Oświaty w Lublinie

 

 Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu na spotkania


Kontakt:

Rafał Flaga, tel. 573 444 574, e-mail: r.flaga@ibe.edu.pl

Katarzyna Zabratańska, tel. 573 444 575, e-mail: k.zabratańska@ibe.edu.pl

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym.

Czas

(środa) 08:30 - 14:30

Miejsce

Hotel Victoria

ul. Narutowicza 58/60, Lublin