listopad 2018

06lis09:3016:00Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji i jego rola w wypełnieniu luki kompetencyjnej w branży mechanicznej”Seminarium o ZSK, Białystok

Szczegóły spotkania:

 

Zapraszamy na seminarium: „Zintegrowany System Kwalifikacji i jego rola w wypełnieniu luki kompetencyjnej w branży mechanicznej”, które odbędzie się 6 listopada 2018 r. w Białymstoku (Hotel IBIS, al. Józefa Piłsudskiego 25).

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z branży mechanicznej oraz kadry szkół zawodowych. Uczestnicy spotkania dowiedzą się więcej o tym, czym jest ZSK, dlaczego jest potrzebny i komu przyniesie korzyści.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

Seminarium jest realizowane we współpracy z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

 

 

Kontakt:

Anna Fiedorczuk: 573 444 568

Beata Sulima: 573 444 569

 

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

Czas

(Wtorek) 09:30 - 16:00

Miejsce

Hotel Ibis Styles

al. Józefa Piłsudskiego 25, Białystok