czerwiec 2019

13cze08:5014:20Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji − szanse i korzyści dla biznesu”Seminarium o ZSK, Tarnobrzeg

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji − szanse i korzyści dla biznesu”, które odbędzie się 13 czerwca 2019 roku w Tarnobrzegu.  

 

Celem seminarium jest odpowiedzenie na pytania: Czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji i dlaczego jest potrzebny? Jak połączyć świat nauki
z wymaganiami biznesu? ZSK – kto i jak może na tym skorzystać? Spotkanie będzie również okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń dotyczących doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz omówienia funkcjonujących dobrych praktyk w tej dziedzinie.

 

Seminarium skierowane jest do:

 

 • pracodawców, przedsiębiorców, przedstawicieli firm,
 • pracowników organizacji branżowych i pozarządowych,
 • przedstawicieli firm doradczych i konsultingowych,
 • wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, dlaczego warto uczyć się przez całe życie, w jaki sposób Zintegrowany System Kwalifikacji pomoże im zdobyć kolejne kwalifikacje i zmienić wykonywany zawód.

 

 

Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. następujące kwestie:

 

 • Czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji i dlaczego jest obecnie wdrażany w Polsce?
 • Dlaczego warto uczyć się przez całe życie?
 • Jak połączyć system edukacji z potrzebami biznesu?
 • Jakie szanse i możliwości daje ZSK?

 

POBIERZ PROGRAM

 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Prezydent Miasta Rzeszowa, Podkarpacki Kurator Oświaty.

 

Partnerzy: Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Euro-Park Wisłosan – Agencja Rozwoju Przemysłu, Wschodni Sojusz Motoryzacyjny, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie.

 

Kwestie organizacyjne:

 • udział w seminariach jest bezpłatny;
 • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
 • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
 • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Aneta Czarniecka: a.czarniecka@ibe.edu.pl, tel. 573 444 577

Wojciech Jaślar: w.jaslar@ibe.edu.pl, tel. 573 444 578

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

Czas

(Czwartek) 08:50 - 14:20

Miejsce

Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

ul. M. Dąbrowskiej 15, 39-400 Tarnobrzeg