grudzień 2018

18gru(gru 18)08:3019(gru 19)14:30Seminarium „Wprowadzenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – szanse i korzyści dla sektora edukacyjnego i doradczego”Seminarium o ZSK, Lublin

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Wprowadzenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – szanse i korzyści dla sektora edukacyjnego
i doradczego”
, które odbędzie się 18 i 19  grudnia w Lublinie (Hotel VICTORIA, ul. G. Narutowicza 58/60).

Seminarium jest adresowane do nauczycieli i doradców zatrudnionych w szkołach ponadpodstawowych oraz instytucjach publicznych i prywatnych. Seminarium będzie prowadzone przez doradców regionalnych ZSK oraz ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych w  Warszawie.

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności wskazanie rozwiązań przyjętych w ramach ZSK oraz ich znaczenie dla systemu edukacji i rynku pracy, a także korzyści związanych z funkcjonowaniem ZSK.

Pierwszy dzień seminarium poświęcony jest podstawowym zagadnieniom Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (kluczowe pojęcia, podmioty i procesy, narzędzia), drugi dzień to warsztaty mające na celu wypracowanie konspektów lekcji w obszarze ZSK.

POBIERZ PROGRAM DZIEŃ I

POBIERZ PROGRAM DZIEŃ II

LINK DO REJESTRACJI

Partnerzy:

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Kwestie organizacyjne:

• udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-maila z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

Kontakt:

Katarzyna Zabratańska: k.zabratanska@ibe.edu.pl, tel. 573 444 575

Rafał Flaga: r.flaga@ibe.edu.pl, tel. 573 444 574

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

18 (Wtorek) 08:30 - 19 (środa) 14:30