listopad 2020

18lis10:0012:30Seminarium „Nowe możliwości dla firm szkoleniowych i HR wynikające ze Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji”Seminarium o ZSK - ONLINE

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na seminarium regionalne: pt. „Nowe możliwości dla firm szkoleniowych i HR wynikające ze Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji” , które odbędzie się w formie zdalnej w dniu 18 listopada 2020 r.   w godzinach 10.00 – 12.30

Celem spotkania jest przekazanie wiedzy o ZSK nowej grupie interesariuszy z województwa

śląskiego. Spodziewane korzyści / rezultaty wynikające ze spotkania to nawiązanie współpracy z firmami szkoleniowymi i HR w kontekście propagowania wiedzy o ZSK i opisania kwalifikacji.

Podczas seminarium omówione zostaną kluczowe pojęcia związane z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji, przedstawione zostaną podmioty funkcjonujące w ZSK, a także procedury oraz główne narzędzia systemu.

POBIERZ PROGRAM

LINK DO REJESTRACJI

Kwestie organizacyjne:

• udział w wydarzeniu jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-maila z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;

Kontakt:

Izabela Mias – Dudek: i.mias-dudek@ibe.edu.pl ; 573 444 598

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym. Warsztat realizowany jest w ramach projektu pt. „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji”

(środa) 10:00 - 12:30

Platforma Clickmeeting