listopad 2018

07lis(lis 7)09:3008(lis 8)15:45Seminarium „Czym jest ZSK i dlaczego jest potrzebny?”Seminarium regionalne ZSK, Białystok

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium: „Czym jest ZSK i dlaczego jest potrzebny?”, które odbędzie się w Białymstoku (Hotel IBIS, al. Józefa Piłsudskiego 25) w dniach od 7 do 8 listopada 2018 r.

Seminarium skierowane jest do doradców edukacyjno-zawodowych, nauczycieli, wychowawców oraz konsultantów i doradców metodycznych z terenu całego województwa podlaskiego. Celem seminarium jest pogłębienie wiedzy uczestników o ZSK i opracowanie propozycji konspektów lekcji, które mają zachęcać uczniów do świadomego budowania swojej ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej z uwzględnieniem możliwości wynikających z funkcjonowania ZSK.

Udział w seminarium jest całkowicie bezpłatny.

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

Seminarium jest realizowane we współpracy z Lokalnym Centrum Doradztwa Zawodowego w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

Kontakt:

Anna Fiedorczuk, tel. 573 444 568, a.fiedorczuk@ibe.edu.pl

Beata Sulima, tel. 573 444 569, b.sulima@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

Czas

7 (środa) 09:30 - 8 (Czwartek) 15:45

Miejsce

Hotel Ibis Styles

al. Józefa Piłsudskiego 25, Białystok