kwiecień 2022

06kwi09:3012:30Narzędzia walidacjiSeminarium ZSK ONLINE

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na spotkania informacyjne online dotyczące projektowania walidacji i certyfikowania oraz roli instytucji certyfikującej w ZSK. Spotkania dedykowane są przedstawicielom podmiotów, które uzyskały uprawnienia do certyfikowania oraz tych, które przygotowują się do roli IC w ZSK (złożyły lub zamierzają złożyć stosowny wniosek w ZRK).

Celem spotkań jest przekazanie praktycznych wskazówek dotyczących przygotowania się do nadawania kwalifikacji, w tym zaprojektowania walidacji od strony merytorycznej i organizacyjnej, a także przedstawienie innych obowiązków i zadań dla IC.

Zapraszamy na kolejne wydarzenie poświęcone tematowi: Narzędzia walidacji. Spotkanie odbędzie w formule online 06 kwietnia 2022 r., w godz. 9.30-12.30

W ramach spotkania zostaną omówione:
najczęściej wykorzystywane metody i narzędzia walidacji oraz ich zalety i wady,
wyzwania przy tworzeniu narzędzi walidacji,
dobre praktyki.

Zapraszamy osoby odpowiadające merytorycznie za przebieg walidacji i tworzenie narzędzi walidacji w danym podmiocie, ale też te, które znają rozwiązania i możliwości organizacyjne/ finansowe/ kadrowe w organizacji.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się do 04 kwietnia 2022 r. pod linkiem:

REJETRACJA

 

Zapraszamy do lektury Kwartalnika ZSK i zapisania się na newsletter ZSK. Co dwa miesiące otrzymają Państwo informację o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji.

ZAPISZ SIĘ

Czas

(środa) 09:30 - 12:30

Miejsce

ONLINE