kwiecień 2021

13kwi10:0013:00Funkcjonalności Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w usługach aktywizacji zawodowej prowadzonych przez pracowników organizacji pozarządowych (NGO).Seminarium o ZRK - Online

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na warsztat otwarty (webinarium) pn.: „Funkcjonalności Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w usługach aktywizacji zawodowej prowadzonych przez pracowników organizacji pozarządowych (NGO)”.

Webinar (3-godzinny) przedstawia możliwości odnoszące się do prowadzenia przez pracowników NGO usług aktywizacji uwzględniających funkcjonalności ZRK i wprowadzanych aplikacji edukacyjno-zawodowych.

 

Uczestnicy warsztatu podniosą poziom swojej wiedzy z zakresu Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) i Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK), w tym idei dot. włączania kwalifikacji zawodowych do systemu, jak również procesów dotyczących włączania. Informacje te powinny być szczególnie istotne dla pracowników NGO wspierających klientów w procesie aktywizacji zawodowej, w tym podczas realizacji projektów mających na celu podniesienie kwalifikacji, przekwalifikowanie czy też zaplanowanie ścieżki edukacyjno-zawodowej. Funkcjonalności ZRK mogą wspierać jednocześnie procesy diagnozowania potencjału, a proponowane aplikacje – procesy zarządzania rozwojem edukacyjno-zawodowym.

Na warsztat zapraszamy osoby zainteresowane tematyką i realizujące zadania z zakresu aktywizacji zawodowej, projektowania i prowadzenia usług szkoleniowo-doradczych, pośrednictwem pracy i innych, realizowanych w ramach misji i działań statutowych organizacji społecznych (NGO).

Warsztat prowadzony będzie przez trenerki Instytutu Badań Edukacyjnych w ramach projektu „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Webinarium odbędzie się na platformie internetowej, do której otrzymają Państwo link do logowania.

Szczegółowy program warsztatu (webinarium) w załączniku. Czas trwania: godz. 10:00 − 13:00.

Formularz rejestracyjny: https://seminarium061.exposupport.pl

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do piątku 9 kwietnia 2021 r.

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.

Kontakt: Jelena Chotkiewicz, tel. 503 912 705, email:  j.chotkiewicz@ibe.edu.pl

Czas

(Wtorek) 10:00 - 13:00

Miejsce

Webinar