Standard opisu kwalifikacji nadawanych poza systemami oświaty i szkolnictwa wyższego. Przewodnik (2015)

Przewodnik opracowano z myślą o osobach zainteresowanych opisem kwalifikacji nadawanych poza systemami oświaty i szkolnictwa wyższego.

W części pierwszej zaprezentowano poszczególne elementy opisu kwalifikacji, uzupełnione o wskazówki, pytania pomocnicze, przykłady z prac pilotażowych oraz odpowiedzi na najczęstsze wątpliwości. Drugą część przewodnika stanowi propozycja finalnego układu opisu kwalifikacji zgodnie z przyjętym standardem.

Pobierz publikację w języku polskim (PDF, 383 PDF)

okładka publikacji Standard opisu kwalifikacji nadawych poza systemem oświaty i szkolnictwa
JĘZYK PUBLIKACJI
DATA PUBLIKACJI