ZSK na Diamentowej Lidze Silesia 2023 Memoriał Kamili Skolimowskiej

Setki osób uczestniczyły w miasteczku lekkoatletycznym zorganizowanym na błoniach Stadionu Śląskiego w Chorzowie w ramach Diamentowego Pikniku podczas Diamentowa Liga Silesia 2023 Memoriał Kamili Skolimowskiej.

Diamentowa Liga to jedne z najważniejszych zawodów w lekkoatletyce w Polsce i na świecie. Wydarzenie wróciło na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie po raz kolejny pojawiły się gwiazdy lekkoatletyki. Jedną z atrakcji towarzyszących Diamentowej Lidze Silesia XIV Memoriał Kamili Skolimowskiej był Lekkoatletyczny Piknik Integracyjny.

Instytut Badań Edukacyjnych był partnerem tego wydarzenia, dlatego na pikniku pojawili się eksperci Instytutu – Wojciech Jaślar oraz Marcin Młynarczyk. Wraz z olimpijczykiem i znanym dziennikarzem sportowym Markiem Jóźwikiem oraz koordynatorką ds. programów dzieci i młodzieży w PZLA Justyną Jędrych promowali rozwiązania ZSK oraz aplikacji Odznaka+.

Fundacja Kamili Skolimowskiej, jako organizator Memoriału, przygotowała aż cztery różne strefy: lekkoatletyczną, zabaw, wirtualnej rzeczywistości oraz fitness. W strefie lekkoatletycznej pojawili się eksperci Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz aplikacji Odznaka+. Każdy uczestnik po wykonaniu pięciu sportowych aktywności miał możliwość zdobycia cyfrowego certyfikatu “Mały Lekkoatleta”. 

Zobaczcie, co działo się podczas Diamentowego Pikniku 2023

Kliknij tutaj
Kliknij tutaj
Kliknij tutaj
Kliknij tutaj
Kliknij tutaj
Kliknij tutaj
Kliknij tutaj
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide
Facebook
Twitter
LinkedIn