ZSK jako kuźnia kadr rzemieślniczych w Wielkopolsce

Doradcy regionalni ds. ZSK z Instytutu Badań Edukacyjnych, na zaproszenie Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy, wzięli udział w targach BUDMA 2019, które odbyły się w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

BUDMA to targi budowlane, które od prawie 30 lat prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową firm z branży. Każdego roku na targach omawiane są najbardziej aktualne dla branży problemy i tematy, a wydarzenie zawsze obfituje w liczne atrakcje – m.in. rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne, prezentacje, konkursy i mistrzostwa. BUDMA to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek Międzynarodowych Targów Poznańskich, skierowana zarówno do szerokiej publiczności, jak i profesjonalistów. W tym roku targi odbyły się w dniach 12–15 lutego; zgromadziły blisko 1000 firm z Polski i z zagranicy na ponad 30 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej.

Zintegrowany System Kwalifikacji jako kuźnia kadr rzemieślniczych

Na targach doradcy regionalni IBE wygłosili wykład: „Zintegrowany System Kwalifikacji jako kuźnia kadr rzemieślniczych (parkieciarzy)”, podczas którego omówiono, jak działa ZSK i jak zdobywać kwalifikacje, w tym. parkieciarskie. W punkcie informacyjnym IBE dostępne były również materiały i publikacje na temat systemu. Zarówno punkt informacyjny, jak i wykład były częścią organizowanych przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy warsztatów i międzynarodowych mistrzostw parkieciarzy – największego z wydarzeń w branży zaplanowanych na bieżący rok.  

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z targów BUDMA 2019 dostępną pod adresem:
https://www.budma.pl/pl/budma_w_pigulce/targi_2019_w_obiektywie/

 

Facebook
Twitter
LinkedIn