Zostań stylistką paznokci z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji

Przedłużanie oraz stylizacja paznokci to podstawowe umiejętności, które powinna znać każda kosmetyczka. Dzięki ZSK będzie mogła zdobyć certyfikat i rozwijać swoje kompetencje.

Hybryda, akryl, a może tytan? Do tego lampa UV lub LED, pilniki i cążki. Należy pamiętać także, aby mieć pod ręką cleaner, primer i płyn do zmiękczania skórek. Jeśli od razu wiesz, co to za terminy, to trafiłaś w dobre miejsce. Przedłużanie paznokci to jedną z najszybciej rozwijających się branż w kosmetologii. 

Wystarczy wpisać w Google hasło “przedłużanie paznokci” aby sprawdzić, jaką popularnością cieszą się usługi na rynku beaty. Stylistka/stylista paznokci albo po prostu kosmetyczka sprawdzi się jako zawód w każdym mieście w Polsce. To osoba, która znajdzie zatrudnienie niemal wszędzie, albo otworzy własny gabinet lub salon spa.

Stylizacja paznokci w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji

To nie tylko wykonywanie manicure i pedicure z malowaniem lakierem klasycznym lub hybrydą. To także masaże dłoni, dobór kosmetyków, dbanie o higienę płytki paznokcia oraz profesjonalna obsługa klienta.

Jeśli chcesz zostać profesjonalną kosmetyczką, albo stylistką paznokci, to do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji trafiła właśnie odpowiednia kwalifikacja rynkowa “Wykonywanie zabiegów przedłużania i stylizacji paznokci z elementami pielęgnacji dłoni i stóp”. Wszystkie potrzebne informacje, w tym efekty uczenia się oraz możliwość zdobycia certyfikatu, znajdziesz tutaj

Mapa kwalifikacji ZSK. Wybierz branżę i zdobądź certyfikat

 

Facebook
Twitter
LinkedIn