Zdobądź ekologiczną odznakę w ramach akcji “Odznacz się w wakacje!”

Dołącz do ekologicznego świętowania na XX Jarmarku Kujawsko-Pomorskim! Zapraszamy na stoisko IBE, gdzie najmłodsi i nie tylko, będą mieli okazję uczestniczyć w fascynujących zajęciach ekologicznych oraz zdobyć certyfikaty, które potwierdzą ich zaangażowanie w ochronę naszej planety.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej i Sportu oraz Instytut Badań Edukacyjnych organizują zajęcia ekologiczne, po których będzie można zdobyć dwie cyfrowe odznaki: Początkujący ekolog oraz Przeciwdziałanie emisjom (poziom 1). Wydarzenie odbędzie się 17 września 2023 r. na osiedlu Myślęcinek w Bydgoszczy.

Najmłodsi będą mogli uczestniczyć na zajęciach ekologicznych, które obejmują:

  • Przeciwdziałanie emisjom zanieczyszczeń powietrza,
  • Pomiary jakości powietrza,
  • Ekologiczny quiz i wiele innych atrakcji.

Uczestnicy będą mieli szansę zdobyć prestiżowe cyfrowe certyfikaty, które potwierdzą ich zaangażowanie w ochronę naszej planety. Ponadto, na scenie odbędą się dwie inspirujące prelekcje:

  • “Kształtowanie zdrowego stylu życia” – nawiązanie do akcji “Odznacz się w wakacje!”, którą poprowadzi dr n. med. Paweł Rasmus – kierownik Zakładu Psychologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
  • “Zioła odpornościowe w okresie jesienno-zimowym”, którą poprowadzi dr inż. Katarzyna Sadowska – Wydział Rolnictwa i Biotechnologii Politechnika Bydgoska im J. J. Śniadeckich.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby dołączyć do naszej społeczności ekologicznych entuzjastów! Będzie to ostatnia odsłona projektu „Odznacz się w wakacje!”. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

czerwiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń