Zaproszenie na kolejny webinar z cyklu “Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych”

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt.: “Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych. Jak zarejestrować kwalifikację w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji”.
laptop na stole; na ekranie napis "webinar"; obok laptopa kubek
[ilustracja: Canva]

Do udziału zapraszamy wszystkich zajmujących się rozwijaniem i certyfikowaniem umiejętności w obszarze szkolnictwa wyższego, szczególnie zainteresowanych procedurą rejestracji kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji (ZRK), w tym przedstawicieli szkół wyższych, instytutów naukowych PAN, instytutów badawczych, centrów transferu wiedzy.

Podczas spotkania online, które odbędzie się w dniu 25.04.2024 w godz. 10:00-11:30, omówione zostaną następujące zagadnienia:

• procedura włączania do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) kwalifikacji nadawanej po ukończeniu studiów podyplomowych;
  • dokumenty wymagane do rejestracji w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji (ZRK) kwalifikacji nadawanej po ukończeniu studiów podyplomowych;
  • praktyczna obsługa systemu e-wnioski ZRK, w tym formularza do rejestracji kwalifikacji;
  • zakres wsparcia oferowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Webinar poprowadzą eksperci do spraw ZSK: Agnieszka Grabowska z zespołu oferującego wsparcie szkołom wyższym i Bartłomiej Głowacki z zespołu obsługującego Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji.

Prosimy o rejestrację na webinar do 22 kwietnia 2024 r.

Link do formularza rejestracyjnego:

#FunduszeUE