Zapraszamy na konferencję podsumowującą osiągnięcia ZSK

Instytut Badań Edukacyjnych oraz eksperci Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji zapraszają na konferencję "Kreujemy przyszłość. Współpraca w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji", która odbędzie się 12 września w ADN Centrum Konferencyjnym w Browarach Warszawskich.

W świecie dynamicznych zmian i nieustannego postępu, współpraca staje się kluczem do sukcesu. Dlatego Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji podsumowującej działalność Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Konferencję otworzy prof. dr hab. Robert T. Ptaszek, Dyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych. W pierwszej części wystąpią eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych, którzy w pięciu ciekawych wystąpieniach podsumują działania ZSK w różnych obszarach. W części drugiej zaproszeni goście zaprezentują przykłady współpracy i dobrych praktyk. Wystąpią przedstawiciele: Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Centrum Naukowo – Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej, instytucji, szkół i firm zaangażowanych w tworzenie systemu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konferencji.

Obejrzyj filmy i dowiedz się więcej o ZSK

Facebook
Twitter
LinkedIn