Za nami hybrydowe seminarium dla doradców zawodowych w Kaliszu – „Zintegrowany System Kwalifikacji – aktualizacja wiedzy w kontekście zmiany Ustawy o ZSK”

symboliczne wyobrażenie ognia i wody nawiązujące do przedstawieni yin i yang
To już kolejne z cyklu seminarium zorganizowane w Wielkopolsce z kolejnym Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego - tym razem spotkanie odbyło się w Kaliszu.

Tym razem eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych przygotowali i przeprowadzili seminarium w formule hybrydowej. Podczas spotkania jeden z prowadzących znajdował się z uczestnikami w sali, podczas gdy druga osoba współprowadziła seminarium łącząc się zdalnie.  

Podczas spotkania – podobnie jak podczas wcześniejszych seminariów – prowadzący skupili się na praktycznych aspektach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji istotnych w pracy doradcy zawodowego. W pierwszej części seminarium usystematyzowali wiedzę uczestników spotkania oraz przekazali im informacje dotyczące zmian wynikających z nowelizacji Ustawy o ZSK. Kolejne dwie części spotkania dotyczyły narzędzi, aplikacji i platform on-line opracowanych przez IBE w ramach realizowanych projektów ZSK.

Prowadzący zaprezentowali i omówili takie narzędzia jak:

Seminarium przygotowali i przeprowadzili eksperci ZSK 6: Jan Kosmowski i Dariusz Sikorski.

W seminarium uczestniczyli szkół podstawowych, branżowych i średnich, pracodawców, publicznych służb zatrudniania oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

Seminarium zostało zorganizowane 27 maja 2024 r. we współpracy z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, z którym Instytutu Badań Edukacyjnych współpracuje w zakresie upowszechniania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

#FunduszeUE

Facebook
Twitter
LinkedIn