KONFERENCJA ONLINE

15 marca 2023

w godz. od 10:00 do 14:30

Instytut Badań Edukacyjnych
zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji:
UCZENIE SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE - OD UMIEJĘTNOŚCI DO KWALIFIKACJI
TRENDY, BADANIA, ROZWIĄZANIA

Podczas konferencji znajdą Państwo odpowiedzi między innymi na pytania:
jak różnią się dorośli w swoim podejściu do uczenia się i sposobach uczestnictwa w edukacji; jakie kompetencje i kwalifikacje są potrzebne na współczesnym rynku pracy; co można zrobić, aby wspierać aktywność edukacyjną przez całe życie i kto może się w to zaangażować?

Tematem wydarzenia jest uczenie się i edukacja oraz jej rola w rozwoju współczesnego społeczeństwa i gospodarki. Podstawą do rozmowy o tym zagadnieniu są najnowsze badania, zrealizowane przez ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych dotyczące aktywności edukacyjnej osób dorosłych w myśl idei uczenia się przez całe życie, cyfrowego poświadczania umiejętności, zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje w regionalnych branżach wiodących oraz modelu umiejętności nauczyciela w świetle Zintegrowanej Strategii Umiejętności 2030.

Konferencję zwieńczy pogłębiona dyskusja ekspercka przedstawicieli pracodawców, instytucji otoczenia biznesu, środowiska akademickiego i administracji publicznej.

REJESTRACJA

Program Konferencji

Konferencja skierowana jest w szczególności do:

Cele konferencji:

ORGANIZATOR

logo IBE
Zapraszamy do rejestracji i udziału w Konferencji!
Wydarzenie współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Wsparcie rozwoju ZSK w szczególności na poziomie regionalnym poprzez wdrażanie rozwiązań i inicjatyw skierowanych do użytkowników końcowych systemu – ZSK4”.