Przygotowanie opisów syntetycznych charakterystyk kwalifikacji pełnych właściwych dla szkolnictwa wyższego Wytyczne wraz z przykładami opisów (EDYCJA 2)

Obecnie w Instytucie Badań Edukacyjnych (IBE) realizowany jest projekt systemowy: Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji.

Projekt zakłada współpracę Instytutu z przedstawicielami uczelni w celu aktualizacji znajdujących się w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji opisów kwalifikacji pełnych nadawanych w systemie szkolnictwa wyższego i zapewnienia ich zgodności z Polską Ramą Kwalifikacji (PRK).

Publikacja zawiera szczegółowe informacje na temat sporządzania opisów kwalifikacji pełnych nadawanych przez uczelnie według zaproponowanego szablonu. Przedstawiono również przykładowe opisy kwalifikacji.

Pobierz publikację 2019