Poznań Motor Show 2019 ze Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na debatę „ZSK jako wsparcie rozwoju innowacyjnych kwalifikacji w branży motoryzacyjnej” oraz do odwiedzenia stoiska poświęconego Zintegrowanemu Systemowi Kwalifikacji na tegorocznej edycji Poznań Motor Show 2019 (28–31 marca). Będzie to doskonała okazja do poznania i dyskusji o możliwościach, jakie oferuje sektorowi motoryzacji ZSK.

Debata o ZSK

29 marca (piątek) odbędzie się debata „ZSK jako wsparcie rozwoju innowacyjnych kwalifikacji w branży motoryzacyjnej”. Będzie to doskonała okazja do dyskusji o możliwościach, jakie oferuje sektorowi motoryzacji wdrażany w Polsce Zintegrowany System Kwalifikacji. Eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych i przedstawiciele tego sektora opowiedzą, w jaki sposób można uzyskać realny wpływ na proces tworzenia rozwiązań służących rozwojowi kwalifikacji oraz uzupełnianiu istniejących luk kompetencyjnych.

Debata skierowana jest do wszystkich reprezentantów branży motoryzacyjnej.

Program debaty:

12:30–12:45 Wprowadzenie w tematykę dotyczącą Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

12:45–13:30 Panel dyskusyjny z udziałem ekspertów IBE i przedstawicieli sektora

13:30–14:00 Szersza dyskusja

Udział w debacie jest bezpłatny.

Stoisko Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

Podczas targów Poznań Motor Show 2019 przedstawiciele Instytutu Badań Edukacyjnych będą obecni na stoisku poświęconemu Zintegrowanemu Systemowi Kwalifikacji. Eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ZSK oraz przedstawią korzyści, jakie system oferuje przedstawicielom branży motoryzacyjnej (pracodawcom i pracownikom przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami) i nie tylko.

O targach Poznań Motor Show 2019

Poznań Motor Show to jedne z największych targów motoryzacyjnych w Europie. Co roku odbywają się tu dziesiątki premier światowych marek i aut koncepcyjnych. Organizatorzy przewidzieli w programie pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu, tory offroadowe oraz spotkania z gwiazdami telewizji i internetu. Na targach odbędą się również dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata biznesu, polityki i nauki, podczas których poruszona będzie tematyka przyszłości branży motoryzacyjnej.

Relacja z ubiegłorocznej edycji:

https://www.youtube.com/watch?v=YgxdVjPI_go

Więcej o targach Poznań Motor Show 2019

https://www.motorshow.pl

 

Facebook
Twitter
LinkedIn