Pojazdy autonomiczne głównym tematem seminarium z udziałem eksperta IBE

Zapraszamy na spotkanie online „Polska droga do automatyzacji transportu drogowego” przygotowane w ramach projektu AV-PL-ROAD. Podczas spotkania wystąpi Iwona Caputa, regionalny lider ds. ZSK.

Już 8 grudnia odbędzie się kolejne bezpłatne spotkanie poświęcone projektowi AV-PL-ROAD. Seminarium „Polska droga do automatyzacji transportu drogowego” finansowane jest przez NCBR w ramach programu GOSPOSTRATEG.

Poświęcone będzie roli człowieka w autonomicznym transporcie przyszłości, współpracy kierowcy z pojazdami zautomatyzowanymi, w tym roli szkoleń kierowców i innych osób uczestniczących w procesie projektowania, testowania, wdrażania oraz serwisowania pojazdów zautomatyzowanych.

W seminarium weźmie udział Iwona Caputa, regionalny lider ds. ZSK. Poprowadzi wykład “Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe kwalifikacje niezbędne w procesie wdrażania pojazdów autonomicznych”. Oprócz tego weźmie udział w debacie na temat roli człowieka w autonomicznym transporcie przyszłości, kompetencji i kwalifikacji, których potrzebuje oraz możliwości jakie daje Zintegrowany System Kwalifikacji.

“Polska droga do automatyzacji transportu drogowego” – program

W seminarium weźmie udział grono ekspertów z Ministerstwa Infrastruktury, Instytutu Transportu Samochodowego, Instytutu Badań Edukacyjnych, Urzędu Miejskiego w Gdańsku oraz firmy Trapeze Poland, którzy zaprezentują kolejną serię zagadnień związanych z automatyzacją transportu drogowego i roli człowieka we wdrożeniu autonomicznego transportu przyszłości.

Zachęcamy do zarejestrowania się pod adresem seminaria.av@its.waw.pl. Seminarium odbędzie się w formie zdalnej. Start o godzinie 10:00. Szczegółowy program dostępny jest tutaj. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

czerwiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń