Panel IBE na Kujawsko-Pomorskim Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu

"Nowoczesny przemysł. Kompetencje dla przemysłu 4.0" to tytuł panelu organizowanego we współpracy z Instytutem Badań Edukacyjnych, który odbędzie się 8 listopada br. w ramach Kujawsko-Pomorskiego Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu.

Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i  Średnich Przedsiębiorstw w dn. 6 – 8 listopada 2022 r. Organizatorem wydarzenia jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Naukowo-Technologiczne im prof. Jana Czochralskiego we współpracy z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Forum to wydarzenie o charakterze naukowo-technologicznym poświęcone nowym technologiom, innowacjom, wynalazkom i nowatorskim inwestycjom zmieniającym kraj i region w oparciu o inteligentne specjalizacje. Wiodącymi tematami dyskusji będą wyzwania innowatorów związane z transferem wiedzy z sektora nauki do biznesu oraz z pomyślnym wprowadzeniem na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług.

Podczas wydarzenia wystąpią eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Regionalni Liderzy ds. ZSK i upowszechniania LLL: Ziemowit Socha oraz Dorota Heiza. Będą uczestniczyć w panelu “Nowoczesny przemysł. Kompetencje dla przemysłu 4.0” oraz promować rozwiązania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. 

Udział w panelu jest bezpłatny! Rejestracja dostępna jest tutaj

 

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń