“Odznacz się w wakacje” – zapraszamy na letnią trasę Odznaki+

Rusza akcja “Odznacz się w wakacje” organizowana przez Instytut Badań Edukacyjnych oraz ekspertów ZSK. Zespół Odznaki+ pojawi się na wydarzeniach o charakterze edukacyjnym i sportowym w różnych miejscowościach. To okazja, by poznać naszą innowacyjną aplikację i zdobyć swoją pierwszą odznakę cyfrową.

“Odznacz się w wakacje” to akcja zorganizowana przez Instytut Badań Edukacyjnych. W jej ramach zespół odpowiadający za stworzenie pierwszej polskiej aplikacji do gromadzenia cyfrowych odznak odwiedzi różne polskie miejscowości, umożliwiając uczestnikom odbywających się tam wydarzeń edukacyjno-sportowych zdobycie swoich pierwszych cyfrowych odznak.

Sprawdź, gdzie tego lata można będzie spotkać nasz zespół:

24 czerwca – Bieg i Spacer o Puchar Białego Lwa i nocne zwiedzanie Zoo Borysew (gmina Poddębice)
1-14 lipca – Plażowe Mistrzostwa Budowniczych, kolejno:
1 lipca – Ostrowo
2 lipca – Kuźnica
4 lipca – Ustka
5 lipca – Dziwnów
6 lipca – Dziwnówek
7 lipca – Łukęcin
8 lipca – Międzywodzie
9 lipca – Pobierowo
10 lipca – Pogorzelica
11 lipca – Pustkowo
12 lipca – Niechorze
13 lipca – Rewal
14 lipca – Trzęsacz

16 lipca – Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim w Chorzowie (partnerem jest Polski Związek Lekkiej Atletyki)

29-30 lipca – obchody 600. urodzin Łodzi (partnerami są: Łódzkie Centrum Wydarzeń, British Centre)

5 sierpnia – Święto Miodu 2023 w Gomunicach w województwie łódzkim

17 września – Jarmark Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy (partnerem jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej i Sportu)

Odznaka+ jest pierwszą polską aplikacją służącą do wydawania, zdobywania, przechowywania i udostępniania cyfrowych odznak. System powstał w toku prac nad wdrażaniem ZSK w Polsce, a dokładnie projektu ZSK4 “Wsparcie rozwoju ZSK w szczególności na poziomie regionalnym poprzez wdrażanie rozwiązań i inicjatyw skierowanych do użytkowników końcowych systemu“.

Pozwala on na wydanie cyfrowych mikropoświadczeń umiejętności zdobywanych w różnych kontekstach edukacyjnych. Ich posiadacz uzyskuje nie tylko potwierdzenie danego osiągnięcia, lecz także może w prosty sposób uporządkować informacje na temat własnych umiejętności, co ułatwia zaplanowanie kolejnych etapów rozwoju. Dzięki niej każdy może w atrakcyjnej, nowoczesnej formie opowiedzieć o sobie i swoich osiągnięciach każdemu, komu tylko zapragnie. Szansą na wypróbowanie tego innowacyjnego narzędzia jest udział w jednym lub wielu wydarzeniach, które tego lata odwiedzi zespół aplikacji Odznaka+.

Facebook
Twitter
LinkedIn