O ZSK na Małopolskim Dniu Uczenia Się

Już 7 czerwca rozpocznie się X Małopolski Dzień Uczenia Się. Impreza potrwa… 2 dni, a w programie nie zabrakło panelu poświęconego Zintegrowanemu Systemowi Kwalifikacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w całości zdalnie, a jej hasło przewodnie to: “E-kompetencje. Niezbędnik e-obywatela”. Organizatorom zależy na wzmocnieniu przekonania, że poruszanie się w świecie online jest możliwe dla każdego. Podczas X Małopolskiego Dnia Uczenia Się będzie można skorzystać z bogatej oferty szkoleń, prezentacji, konsultacji, webinarów, a nawet doradztwa zawodowego. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak przenieść biznes z offline do online, jakie są zależności między e-wizerunkiem a szukaniem pracy, a także jak rozwijać kompetencje XXI wieku.

Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będą indywidualne konsultacje online “Oswajamy ZSK”, dotyczące praktycznych aspektów korzystania z rozwiązań oferowanych przez Zintegrowany System Kwalifikacji. Konsultacje skierowane są do wszystkich zainteresowanych potwierdzaniem swoich kwalifikacji, planowaniem ścieżki edukacyjno-zawodowej, usprawnieniem procesów kadrowych, pełnieniem roli instytucji certyfikującej lub też wprowadzeniem opisanej przez siebie kwalifikacji do Systemu.

Koordynatorem X Małopolskiego Dnia Uczenia się jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej  imprezy.