O ZSK na Kongresie Edukacji Pozaformalnej

W dniach 18 i 19 września w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Kongres Edukacji Pozaformalnej, organizowany przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych i Uniwersytet Otwarty UW. Jednym z partnerów wydarzenia jest Instytut Badań Edukacyjnych.

KEP 2019 to kontynuator dorobku Kongresu Edukacji Pozaformalnej, którego trzy ostatnie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w branży edukacyjno-szkoleniowej. Tegoroczna edycja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli wszystkich podmiotów zajmujących się wspieraniem idei uczenia się przez całe życie: reprezentantów firm szkoleniowych, doradczych i uczelni oraz osób zajmujących się coachingiem i mentoringiem. Jako że drugi dzień kongresu dedykowany będzie rozwojowi kompetencji menadżerskich, organizatorzy zapraszają również przedsiębiorców.

O edukacji w gronie ekspertów

Każdego dnia Kongresu organizatorzy spodziewają się ponad 300 właścicieli i menedżerów największych firm szkoleniowych i doradczych, a także reprezentantów instytucji publicznych i ośrodków decyzyjnych kształtujących politykę edukacyjną w kraju. W ramach wydarzenia odbędzie się 5 sesji tematycznych:

  • „Trendy i innowacje”
  • „Usługi rozwojowe”
  • „Innowacje”
  • „Rozwiązania i produkty”
  • „Rozwój kompetencji menadżerskich”
  • „Akademia menadżera”
  • „Szkoły menedżerskie”

Uczestnicy będą mogli posłuchać jednego z kilkudziesięciu wystąpień, wziąć udział w licznych debatach z udziałem ekspertów lub też obejrzeć stoiska wystawiennicze. Jedno z nich dedykowane będzie cyfrowym narzędziom Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Goście wydarzenia będą mogli również wziąć udział w warsztatach poświęconych ZSK i narzędziu „Moje Portfolio”, a także posłuchać wystąpień prelegentów z IBE i ekspertów ds. ZSK – m.in. na temat mapowania kwalifikacji oraz efektów uczenia się.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn