“Kongres HR 2023. Kwalifikacje pracownika nowej generacji” z udziałem ekspertów ZSK

W Kongresie HR 2023 „Kwalifikacje pracownika nowej generacji” wezmą udział Agnieszka Demichowicz i Sławomir Kozieł, Regionalni Liderzy ds. Zintegrowanego Systemy Kwalifikacji.

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej oraz Uniwersytet Zielonogórski zapraszają na Kongres HR 2023: Kwalifikacje pracownika nowej generacji, który odbędzie się w dniu 06 czerwca 2023r. w godz. 11.15 – 14.00 na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Kongres ma na celu bliższą integrację środowiska lubuskich pracodawców, jednostek naukowych i partnerów społecznych oraz instytucji otoczenia biznesu, aby tworzyć przestrzeń do wymiany poglądów, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wymiany praktycznej wiedzy merytorycznej.

Podczas tego wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia związane z generacją Z na rynku pracy, multipokoleniowością, kompetencjami i wartościami współczesnych liderów. Wystąpią wysokiej klasy specjaliści branżowi oraz przedstawiciele najmłodszego pokolenia na rynku pracy, co gwarantuje ciekawe i wartościowe spojrzenie na aktualne zagadnienia HR’u.

W zakresie merytorycznym wystąpią przedstawiciele: Centrum Liderów Biznesu Uniwersytetu Zielonogórskiego, Instytutu Badań Edukacyjnych oraz reprezentanci firmy AUDIT HR Sp. z o.o.

Agnieszka Demichowicz oraz Sławomir Kozieł wystąpią z prelekcja dotyczącą Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji i Odznaki + jako przyszłością rynku pracy, omawiając znaczenie mikropoświadczeń, możliwości systemu Odznaka + oraz aspekty wykorzystania ZSK i ZRK na potrzeby pracodawców i pracy działów HR.

Wymierną korzyścią dla uczestników konferencji będą wskazówki i narzędzia mające na celu zatrzymanie osób młodych w regionie i wyznaczanie nowych kierunków rozwoju pracowników na potrzeby lokalnego rynku pracy.

Patronatem honorowym wydarzenie objął Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubuskiego Wacław Maciuszonek oraz Konfederacja Lewiatan.

IBE zaprasza do udziału w wydarzeniu i rejestracji. Program wydarzenia dostępny jest tutaj.