11
styczen

START

10:00

ZAKOŃCZENIE

11:30

LOKALIZACJA

Online
webinar

ZSK6 Webinar dotyczący procedury włączania i opisywania kwalifikacji nadawanych po studiach podyplomowych

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się rozwijaniem i certyfikowaniem umiejętności, a szczególnie zainteresowane opisem i procedurą zgłaszania  kwalifikacji nadawanych po studiach podyplomowych

Instytut Badań Edukacyjnych realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:  “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK6)”.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych  webinarach z cyklu “Szlakiem kwalifikacji nadawanych po studiach podyplomowych. Co warto wiedzieć?” 
Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się rozwijaniem i certyfikowaniem umiejętności, a szczególnie zainteresowane opisem i procedurą zgłaszania  kwalifikacji nadawanych po studiach podyplomowych, w tym przedstawicieli szkół wyższych, instytutów naukowych, uczelnianych biur karier, centrów transferu wiedzy.

Webinar 11.01.2024 w godz. 10:00-11:30 poświęcone będą tematyce dotyczącej:

  • przygotowania tabeli zgodności i rekomendacji poziomu Polskiej Ramy Kwalifikacji dla kwalifikacji nadawanych po studiach podyplomowych,
  • zakresu wsparcia oferowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Webinar poprowadzą eksperci do spraw ZSK z zespołu oferującego wsparcie szkołom wyższym: Agnieszka Grabowska, dr Małgorzata Musialik, Iwona Caputa, dr Piotr Bordzoł.