25
kwiecien

START

10:00

ZAKOŃCZENIE

11:30

LOKALIZACJA

Online
webinar

ZSK6 Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych. Jak zarejestrować kwalifikację w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się rozwijaniem i certyfikowaniem umiejętności w obszarze szkolnictwa wyższego, a szczególnie zainteresowane procedurą rejestracji kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji (ZRK)

Instytut Badań Edukacyjnych realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:  “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK6)”.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym  webinarze pt.: “Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych. Jak zarejestrować kwalifikację w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji”.

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się rozwijaniem i certyfikowaniem umiejętności w obszarze szkolnictwa wyższego, a szczególnie zainteresowane procedurą rejestracji kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji (ZRK), w tym przedstawicieli szkół wyższych, instytutów naukowych PAN, instytutów badawczych, centrów transferu wiedzy.

Podczas spotkania online, które odbędzie się w dniu 25.04.2024 w godz. 10:00-11:30, omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • procedura włączania do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) kwalifikacji nadawanej po ukończeniu studiów podyplomowych,

  • dokumenty wymagane do rejestracji w Zintegrowanym Rejestrze Kwalifikacji (ZRK) kwalifikacji nadawanej po ukończeniu studiów podyplomowych 

  • praktyczna obsługa systemu e-wnioski ZRK, w tym omówienie formularza do rejestracji kwalifikacji,

  • zakres wsparcia oferowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Webinar poprowadzą eksperci do spraw ZSK: Agnieszka Grabowska z zespołu oferującego wsparcie szkołom wyższym i Bartłomiej Głowacki z zespołu obsługującego Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji.

Prosimy o rejestrację udziału do 22 kwietnia 2024 roku.

Kliknij, aby się zarejestrować