26
lipiec

START

10:00

ZAKOŃCZENIE

12:00

LOKALIZACJA

On-line
seminarium

ZSK6 Metoda Bilansu Kompetencji (MBK), jako narzędzie pracy doradców zawodowych

Seminarium realizowane w ramach projektu “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK 6)”

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na dwugodzinne seminarium pt.: “Metoda Bilansu Kompetencji (MBK) jako narzędzie pracy doradców zawodowych”, które odbędzie się w formule online w dniu 26.07.2024, w godz. 10:00-12:00.

Zapraszamy pracowników Wojewódzkich i Powiatowych Urzędów Pracy, a także osoby zajmujące się doradztwem zawodowym i edukacyjnym oraz powiązaną tematyką na cykl bezpłatnych dwugodzinnych seminariów on-line dotyczących Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji, mikropoświadczeń oraz narzędzi wspierających uczenie się przez całe życie.

Podczas seminarium uczestnicy zapoznają się z metodą, która służy odkrywaniu i opisywaniu kompetencji zdobywanych nie tylko w ramach edukacji formalnej i pozaformalnej oraz pracy zawodowej, ale również w ramach uczenia się nieformalnego, działalności społecznej i aktywności podejmowanych w życiu osobistym. 

Podczas seminarium uczestnicy będą mieli możliwość dowiedzieć się: 

  • Czym jest i czemu służy Metoda Bilansu Kompetencji?
  • W jaki sposób i za pomocą jakich metod prowadzi się MBK? 
  • Jak nazywać kompetencje, z jakich ram odniesienia można w tym celu korzystać?
  • W jakich kontekstach warto używać MBK?

Metoda Bilansu Kompetencji https://mbk.ibe.edu.pl/ 

Seminarium zostanie poprowadzone przez ekspertki z Instytutu Badań Edukacyjnych w ramach projektu “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK 6)” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego. 

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia za pomocą formularza: https://forms.gle/8aNqjB9vtUHcj6ps6

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 19.07.2024 r.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Julian Bliżycki: tel. 796164017, e-mail: j.blizycki@ibe.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!