15
maj

START

09:00

ZAKOŃCZENIE

16:00

LOKALIZACJA

Warszawa
konferencja

ZSK6 Konferencja pt. „O Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji nie tylko w kontekście rozwoju i technologii”

Konferencja współorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Instytut Badań Edukacyjnych pt. „O Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji nie tylko w kontekście rozwoju i technologii” Celem konferencji jest popularyzacja rozwiązań istniejących w ZSK, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru działań Ministerstwa Rozwoju i Technologii : gospodarka i budownictwo. 
Szanowni Państwo,
 

Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Instytut Badań Edukacyjnych mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji pt. „O Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji  ̶  nie tylko w kontekście rozwoju i technologii”, która odbędzie się 15 maja 2024 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, “Sala pod Kopułą”.

Konferencja organizowana jest w ramach obchodów 20-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej, współfinansowanego ze środków unijnych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), projekt: „Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK 6)” 

Celem konferencji jest popularyzacja rozwiązań istniejących w ZSK, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru działań Ministerstwa Rozwoju i Technologii. W ramach konferencji przewidziano panele dyskusyjne dotyczące m.in. wyzwań i perspektyw rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, procesu walidacji oraz Sektorowych Ram Kwalifikacji.

Przewidziany jest udział interesariuszy ZSK m.in.: przedstawicieli: podmiotów składających wnioski o włączenie kwalifikacji do ZSK, instytucji certyfikujących, organizacji pracodawców i pracowników, ministerstw i innych organów administracji rządowej, instytucji oświaty i szkolnictwa wyższego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie konferencji: https://kwalifikacje.edu.pl/o-zintegrowanym-systemie-kwalifikacji-nie-tylko-w-kontekscie-rozwoju-i-technologii/

Link do wydarzenia:

Prosimy o zarejestrowanie się najpóźniej do 8 maja. 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Katarzyną Arkabuz (k.arkabuz@ibe.edu.pl)