13
czerwiec

START

09:30

ZAKOŃCZENIE

16:00

LOKALIZACJA

Łódź
konferencja

ZSK 6 BRANŻA – WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO Trendy, innowacje i wyzwania w branży logistycznej w regionie łódzkim

Kolejna konferencja z cyklu 9 konferencji pod hasłem „Branża – wczoraj, dziś i jutro”, których celem jest przekazanie aktualnej wiedzy na temat najnowszych trendów, innowacji i rozwoju w danej branży w ramach projektu “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK 6)”

Instytut Badań Edukacyjnych ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji pn. „Trendy, innowacje i wyzwania w branży logistycznej w regionie łódzkim”, która odbędzie się dnia 13 czerwca 2024 r. w Sali Złotej hotelu Tobaco, przy ul. Kopernika 64 w Łodzi. 
W trakcie konferencji będziemy rozmawiać o najnowszych trendach, zrównoważonym rozwoju, aktualnych wyzwaniach, kwalifikacjach i kompetencjach, a także o oferowanym przez IBE wsparciu dla pracodawców w branży logistycznej. W ramach wydarzenia zaplanowano wystąpienia ekspertów i panel dyskusyjny. Nie zabraknie też okazji do networkingu. 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką, a w szczególności:

  • profesjonalistów z branży logistycznej, 
  • pracodawców, pracowników działu HR, instytucji otoczenia biznesu oraz członków Sektorowych Rad ds. Kompetencji, 
  • przedstawicieli oświaty, szkół wyższych, instytucji szkoleniowych,
  • przedstawicieli instytucji i organizacji związanych z rynkiem pracy, publicznych służb zatrudnienia oraz podmiotów kształtujących i realizujących polityki publiczne w zakresie edukacji.

Link do strony wydarzenia i rejestracji: https://kwalifikacje.edu.pl/branza-wczoraj-dzis-i-jutro/trendy-innowacje-i-wyzwania-w-branzy-logistycznej-w-regionie-lodzkim/

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Sylwią Kiersnowską-Troć (s.kiersnowska-troc@ibe.edu.pl)