21
sierpien

START

10:00

ZAKOŃCZENIE

12:00

LOKALIZACJA

on-line
seminarium

ZRK3 Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji i inne narzędzia do realizacji usług doradczych

Seminarium realizowane w ramach projektu "Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji jako narzędzia wspierającego uczenie się przez całe życie (ZRK3)"

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na dwugodzinne seminarium pt.: Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji i inne narzędzia do realizacji usług doradczych”które odbędzie się w formule online w dniu 21.08.2024, w godz. 10:00-12:00.

Zapraszamy pracowników Wojewódzkich i Powiatowych Urzędów Pracy, a także osoby zajmujące się doradztwem zawodowym i edukacyjnym oraz powiązaną tematyką na cykl bezpłatnych dwugodzinnych seminariów on-line dotyczących Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji, mikropoświadczeń oraz narzędzi wspierających uczenie się przez całe życie.

Seminarium zostanie poprowadzone przez ekspertki z Instytutu Badań Edukacyjnych w ramach projektu “Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji jako narzędzia wspierającego uczenie się przez całe życie (ZRK3)” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego zgłoszenia za pomocą formularza: https://forms.gle/1u7XYcHj84W7Y5at9

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 19.08.2024 r.

Dodatkowych informacji udziela:

Jelena Chotkiewicz: tel. 509 534 360, e-mail: j.chotkiewicz@ibe.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!