23
kwiecien

START

09:30

ZAKOŃCZENIE

12:30

LOKALIZACJA

Online
webinar

ZSK6 Narzędzia walidacji dla kwalifikacji wolnorynkowych i sektorowych

Spotkanie adresowane jest do instytucji certyfikujących oraz podmiotów zainteresowanych nadawaniem kwalifikacji wolnorynkowych lub sektorowych. Celem webinaru jest przekazanie praktycznych wskazówek dotyczących przygotowania się do nadawania kwalifikacji, w tym zaprojektowania narzędzi walidacji.

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na spotkanie informacyjne online dotyczące narzędzi walidacji dla kwalifikacji wolnorynkowych i sektorowych, które odbędzie się 23 kwietnia 2024 r. (wtorek), godz. 9.30-12.30 na platformie Google Meet.

Celem webinaru jest przekazanie praktycznych wskazówek dotyczących przygotowania się do nadawania kwalifikacji, w tym zaprojektowania narzędzi walidacji. Spotkanie adresowane jest do instytucji certyfikujących oraz podmiotów zainteresowanych nadawaniem kwalifikacji wolnorynkowych lub sektorowych.  

W czasie spotkanie opowiemy o:

  • najczęściej wykorzystywanych metodach i narzędziach walidacji
  • zaletach i wadach zastosowania poszczególnych metod walidacji, 
  • wyzwaniach przy tworzeniu narzędzi walidacji,
  • dobrych praktykach.

Zapraszamy osoby odpowiadające merytorycznie za przebieg walidacji w danym podmiocie, ale też te, które znają rozwiązania i możliwości organizacyjne/ finansowe/ kadrowe w organizacji. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się do 19 kwietnia 2024 r. pod linkiem

rejestracja na webinar 

Webinar jest trzecim z cyklu trzech spotkań dotyczących prowadzenia walidacji i certyfikowania przez IC. Dotąd odbyły się następujące spotkania:

  • Uzyskiwanie uprawnień do certyfikowania, obowiązki i zadania IC (19 marca 2024)
  • Projektowanie walidacji dla kwalifikacji wolnorynkowych i sektorowych (9 kwietnia 2024)

W przypadku pytań dotyczących w/w zagadnień zapraszamy do kontaktu z zespołem Instytutu Badań Edukacyjnych wspierającym podmioty zainteresowane uzyskaniem uprawnień IC: wsparcie.ic@ibe.edu.pl

W razie pozostałych pytań prosimy o kontakt z Katarzyną Szparagą (k.szparaga@ibe.edu.pl)