06
luty

START

09:00

ZAKOŃCZENIE

15:30

LOKALIZACJA

Warszawa
warsztaty

ZRK3 Warsztat dla pracowników ministerstw z obsługi systemu informatycznego e-wnioski ZRK

Podczas warsztatu pokażemy Państwu krok po kroku, jak zgodnie z nowym systemem wykonywać czynności związane z procedowaniem: wniosków o włączenie do ZSK kwalifikacji wolnorynkowych wniosków o włączenie do ZSK kwalifikacji sektorowych wniosków o nadanie uprawnień do certyfikowania.

Zapraszamy Państwa na jednodniowy warsztat stacjonarny pt. „Warsztat dla pracowników ministerstw z obsługi systemu informatycznego e-wnioski ZRK”, który odbędzie się w dniu 6 lutego 2024 r.

Podczas warsztatu pokażemy Państwu krok po kroku, jak zgodnie z nowym systemem wykonywać czynności związane z procedowaniem:

  • wniosków o włączenie do ZSK kwalifikacji wolnorynkowych
  • wniosków o włączenie do ZSK kwalifikacji sektorowych
  •  wniosków o nadanie uprawnień do certyfikowania.

Warsztat prowadzimy w formie praktycznej w małych grupach (maks. 10 ucz.), tak aby mogli Państwo zadawać pytania i przećwiczyć wybrane aktywności w systemie informatycznym e-wnioski ZRK.

Warsztat odbędzie się w Centrum Konferencyjne Ogrodowa ul. Ogrodowa 58, Warszawa, II piętro, sala VIP.

Warsztat prowadzony będzie przez pracowników IBE – ekspertów projektu „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji jako narzędzia wspierającego uczenie się przez całe życie (ZRK3)”.  

Warsztat realizowany w ramach projektu Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji jako narzędzia wspierającego uczenie się przez całe życie (ZRK3)