Targi ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu z udziałem IBE

Już pod koniec sierpnia w Poznaniu odbędą się największe targi przemysłowe w Europie. Na ITM Industry Europe 2021 zostaną pokazane najnowsze rozwiązania technologiczne dla tej branży. Udział w wydarzeniu weźmie Instytut Badań Edukacyjnych.

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w Europie. Prezentują światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Najbliższa edycja odbędzie się 31.08-3.09.2021 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W tym roku oferta targów poszerzona jest o internetową platformę spotkań.

ITM INDUSTRY EUROPE to również kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Dlatego na targach nie mogło zabraknąć Instytutu Badań Edukacyjnych.

IBE na targach. “Nowe trendy w kwalifikacjach dla przemysłu”

Podczas ITM INDUSTRY EUROPE zorganizowana zostanie Scena Trendów dla Przemysłu. Będzie ona miejscem wymiany doświadczeń oraz dyskusji na tematy z obszarów digitalizacji, wykorzystania danych w przemyśle oraz nowych trendów w kwalifikacjach. Właśnie w tym wydarzeniu udział weźmie Sławomir Szymczak, regionalny lider ds. ZSK oraz ekspert Instytutu Badań Edukacyjnych.

Wystąpi 31 sierpnia i opowie o “Nowych trendach w kwalifikacjach dla przemysłu”.

ITM INDUSTRY EUROPE – program wydarzenia

Targi będą podzielone na salony salony tematyczne, które pozwolą każdemu zapoznać się z aktualnymi trendy kluczowych gałęzi przemysłu:

  • Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia)
  • Surfex (obróbka powierzchni)
  • Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy)
  • Welding (spawalnictwo)
  • Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych)

W tym roku oferta targów została powiększona o internetową platformę spotkań, która umożliwi uczestnikom poznanie kontrahentów z całego świata. A tych będzie mnóstwo, bo blisko połowa wystawców to firmy zagraniczne. Swój udział zapowiedziały marki z Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Francji, Holandii, Indii, Niemiec, Tajwanu, Turcji, Węgier, Wielkiej Brytanii, czy Włoch.

Pełen program wydarzenia jest dostępny na stronie ITM INDUSTRY EUROPE.

Targi ITM INDUSTRY EUROPE 2019 – tak było na ostatniej edycji!

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń