Instytut Badań Edukacyjnym patronem Digital Festival!

Świat nowych technologii, cyfryzacji i edukacji to idealne miejsce dla IBE. Dlatego nie może nas zabraknąć na 4. edycji Digital Festival, który rozpocznie się już 1 października i potrwa aż 6 tygodni.

Digital Festival to jedna z największych inicjatyw edukacyjno-technologicznych inicjatywa w Polsce. W tym roku wydarzenie zaprasza wszystkich do świata cyfrowej edukacji. Kompetencje przyszłości, rozwój zawodowy i nowe horyzonty – każdy niezależnie od poziomu doświadczenia może poszerzyć je w ramach 4. edycji Festiwalu. Dlatego na Festiwalu nie mogło zabraknąć Instytutu Badań Edukacyjnych, który postanowił objąć wydarzenie swoim patronatem. 

Tegoroczna edycja Digital Festivalu odbędzie się w dniach 01.10-10.11. Sześć tygodni Festiwalu będzie okazją do zdobycia cyfrowych kompetencji, spotkań z twórcami najbardziej innowacyjnych rozwiązań w Polsce oraz przełamania obaw przed nowymi technologiami. 

Podczas Digital Festival odbędą się ciekawe imprezy tj. Noc Innowacji, Akademia SkillUp, Digital Fitness Test oraz konkurs Digital Ars. Wystąpią także znane osoby m.in.: Maciej Orłoś, Tomasz Raczek czy Robert Makłowicz. 

Więcej informacji na stronie Digital Festival.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn