IBE zaprasza do Strefy Lekkoatletycznej na Diamentowym Pikniku

Już 16 lipca, czyli w dniu Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej, na błoniach Stadionu Śląskiego w Chorzowie odbędzie się Integracyjny Piknik Lekkoatletyczny.

Diamentowa Liga to jedne z najważniejszych zawodów w lekkoatletyce w Polsce i na świecie. Wydarzenie wraca właśnie na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie po raz kolejny pojawią się gwiazdy lekkoatletyki. Jedną z atrakcji towarzyszących Diamentowej Lidze Silesia XIV
Memoriał Kamili Skolimowskiej będzie Lekkoatletyczny Piknik Integracyjny. Instytut Badań Edukacyjnych jest partnerem tego wydarzenia.

Fundacja Kamili Skolimowskiej, jako organizator Memoriału, przygotowała aż cztery różne strefy: lekkoatletyczną, zabaw, wirtualnej rzeczywistości oraz fitness. W strefie lekkoatletycznej pojawią się eksperci Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz aplikacji Odznaka+. To właśnie tam będzie możliwość zmierzenia się w dyscyplinach sportowych lub odkrycia nowych talentów.

Zabawy, śmiechu oraz doskonałej atmosfery nie zabraknie. Tym bardziej, że talenty będą mogli tu sprawdzać również dorośli. Każdy uczestnik po wykonaniu sportowych aktywności będzie miał możliwość zdobycia cyfrowego certyfikatu “Mały Lekkoatleta” w ramach aplikacji Odznaka+.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj.  

Facebook
Twitter
LinkedIn