IBE patronem honorowym konferencji “Ścieżki kariery. Jak odnaleźć drogę zawodową w świecie VUCA?”

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na konferencję, która odbędzie 10 czerwca 2022 r. w Lesznie. Podczas wydarzenia wystąpią eksperci pracujący przy Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji. 

Jaka jest rola doradcy zawodowego w niestabilnym świecie i z jakich metod w swojej pracy powinien korzystać? Jakie są wzory współczesnych karier? Jakiego rodzaju kompetencje będą w najbliższym czasie najbardziej ON TOP? Jak pracować z uczniami o zróżnicowanych potrzebach i biografiach? O tym dowiemy się podczas konferencji organizowanej przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie.

Eksperci z poznańskiego UAM oraz Instytutu Badań Edukacyjnych, a także osoby znane w przestrzeni wirtualnej i z lokalnego środowiska związanego z rozwojem osobistym, przedstawią ważne aspekty świadomego kreowania karier zawodowych.

W konferencji wezmą udział eksperci IBE: Sławomir Szymczak oraz Jan Kosmowski. Opowiedzą o nowych wzorach prowadzenia karier, czyli certyfikatach,  mikropoświadczeniach oraz Open Badges. 

Konferencja skierowana jest do dyrektorów szkół, doradców zawodowych i pedagogów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką doradztwa kariery. Spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2022 r. w Auli Comeniana w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie.

Aby zapisać się na konferencję należy wypełnić zgłoszenie dostępne TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

czerwiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń