Ekspertka IBE wystąpi na V Międzyregionalnej Konferencji Ewaluacyjnej

Wydarzenie pod hasłem "Perspektywy i wyzwania nowoczesnej ewaluacji funduszy europejskich" odbędzie się w dniach 28-29 czerwca br. Beata Ciężka pojawi się z wykładem "Ewaluacja dla zapewniania jakości Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji".

V Międzyregionalna Konferencja Ewaluacyjna to cykliczne wydarzenie adresowane przedstawicieli Jednostek Ewaluacyjnych RPO poszczególnych województw, członków Grupy Sterującej Ewaluacją, środowisk naukowych i społecznych, a także beneficjentów Programu oraz osób zainteresowanych tematyką ewaluacji.

Stanowi okazję do wymiany doświadczeń oraz dyskusji nad rolą i znaczeniem ewaluacji w perspektywie finansowej 2021-2027. Na konferencji, która w tym roku organizowana jest pod hasłem „Perspektywy i wyzwania nowoczesnej ewaluacji funduszy europejskich”, poruszone zostaną:

  • nowoczesne koncepcje i innowacyjne rozwiązania w ewaluacji
  • wykorzystanie wyników ewaluacji w procesach decyzyjnych oraz monitoringu
  • zagadnienia przekrojowe ukazujące kontekst prowadzonych analiz
  • wymiana doświadczeń i dobrych praktyk zdobytych podczas realizacji badań w obszarze EFS i EFRR

Konferencja odbędzie się w Toruniu w dn. 28-29 czerwca 2022 r. w Hotelu Filmar w Toruniu. Udział jest bezpłatny, liczba uczestników jest ograniczona.

Ekspertka IBE na V Międzyregionalnej Konferencji Ewaluacyjnej

W celu zgłoszenia swojego udziału należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres: konferencja-ewaluacja@kujawsko-pomorskie.pl do dnia 10 czerwca 2022 r. Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ.

Prelegentami będą przedstawiciele środowisk akademickich, Polskiego Towarzystwa Ewaluacyjnego, a także przedstawiciele ministerstwa i wykonawców-ewaluatorów. W konferencji weźmie udział Beata Ciężka, ekspertka IBE, która wystąpi z wykładem “Ewaluacja dla zapewniania jakości Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – systemowe rozwiązania projakościowe oparte o procesy ewaluacyjne”.

Agenda wydarzenia jest dostępna TUTAJ. Więcej informacji o konferencji można znaleźć w serwisie RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

czerwiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń