Healthy Day z Anną Lewandowską. Przyjdź i zdobądź Odznakę+

Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego zaprasza na Healthy Day z Anną Lewandowską. Podczas wydarzenia będzie można zdobyć unikalny cyfrowy certyfikat.

Healthy Day organizowane jest przez Łódzką Akademię Karate Tradycyjnego. Gwiazdą spotkania będzie Anna Lewandowska – polska top trenerka, sportsmenka, mistrzyni świata w karate tradycyjnym, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski. Wydarzenie odbędzie się 23 października w łódzkiej Atlas Arenie.

Healthy Day z Anną Lewandowską to kilkugodzinne wydarzenie obfitujące w szereg atrakcji. Gwoździem programu będzie trening fitness z elementami karate oraz wykład motywujący z zakresu zbilansowanej i zdrowej diety, sportu oraz dobrych nawyków. Wydarzenie uświetni wsparcie niezastąpionego Healthy Teamu Anny Lewandowskiej w składzie: Katrin Kargbo, Anna Budnickia, Gosia Reysner i Kuba Głąb.

Odznaka + na Healthy Day z Anną Lewandowską

Podczas Healthy Day będzie można zapoznać się z systemem Odznaka+, czyli aplikacją przygotowywaną przez Instytut Badań Edukacyjnych. Dlatego zapraszamy opiekunów grup młodzieżowych na godzinę 13:00 na stoisko IBE, gdzie odbędzie się prezentacja cyfrowych certyfikatów. Mało tego, każdy z uczestników Healthy Day z Anną Lewandowską będzie miał możliwość otrzymać Odznakę+.

Udział dla uczniów szkół ponadpodstawowych jest całkowicie bezpłatny dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego organizuje Healthy Day z Anną Lewandowską już po raz drugi. W 2016 r. w treningu wzięło udział ponad 600 uczniów szkół podstawowych.

Co to jest Odznaka+? Dowiedz się więcej z nagrania wideo