Trzy kolejne kwalifikacje włączone do ZSK

„Fryzjer – Dyplom mistrzowski”, „Wizażystka/Stylistka – Dyplom mistrzowski” i „Wizażystka/Stylistka – Świadectwo czeladnicze” to trzy nowe kwalifikacje rynkowe włączone do ZSK.
Fryzjerki podczas pracy w salonie fryzjerskim

Fryzjer z dyplomem mistrzowskim 

W Polsce działa kilkadziesiąt tysięcy salonów fryzjerskich, zatrudniających kilkaset tysięcy pracowników. Konkurencja między sieciami czy nawet pojedynczymi salonami jest bardzo silna, a podstawowym wyznacznikiem sukcesu na rynku jest poziom świadczonych usług. Dla właścicieli salonów potwierdzone kwalifikacje pracowników to pewność, że klient wyjdzie z salonu zadowolony, z kolei dla samych pracowników to dowód ich profesjonalizmu.
 

Mistrz fryzjerstwa nie tylko będzie wiedzieć wszystko o strzyżeniu czy stylizacji włosów, ale będzie również przygotowany do kierowania zespołem, rozdzielania zadań i oceny pracy podległych mu osób.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

„Fryzjer – Dyplom mistrzowski”

 

Wizażystka i stylistka z kwalifikacjami

Na rynku pojawia się coraz więcej firm zajmujących się stylizacją. Kreowanie wizerunku czy doradztwo w tym zakresie stają się coraz bardziej popularne, szczególnie, że w wielu branżach wizerunek osoby jest sprawą kluczową dla powodzenia danego przedsięwzięcia, np. w mediach czy modzie.
 
Wykwalifikowana wizażystka zaproponuje spójny wizerunek osoby, obejmujący m.in. kształt fryzury oraz kolorystykę makijażu, garderoby i dodatków, rozpozna niedoskonałości cery i urody, a nawet wykona makijaż korygujący.

Opisy kwalifikacji:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 
Facebook
Twitter
LinkedIn