luty 2021

02lut(lut 2)10:0003(lut 3)12:10Spotkanie informacyjne „Zintegrowany System Kwalifikacji - możliwości dla edukacji”Seminarium o ZSK - ONLINE, województwo warmińsko-mazurskie i podlaskie:

Szczegóły spotkania:

Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji o możliwościach, jakie oferuje systemowi edukacji wdrażany obecnie w Polsce Zintegrowany System Kwalifikacji. 

Podczas pierwszego dnia trenerki Instytutu Badań Edukacyjnych opowiedzą o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, jego rozwiązaniach i narzędziach. W dalszej części spotkania zostanie przedstawiony model nauczyciela zawarty w Zintegrowanej Strategii Umiejętności 2030. Celem ostatniego modułu będzie identyfikacja ról współczesnego nauczyciela.

W drugim dniu uczestnicy dowiedzą się, czym są kwalifikacje rynkowe w edukacji, oraz jakie są korzyści z ich funkcjonowania. Uczestnicy będą mieli okazję poznać doświadczenia podmiotu działającego w ramach ZSK i dowiedzieć się jak wygląda proces opisywania i funkcjonowania kwalifikacji w systemie. 

W dalszej części przedstawione będą wyzwania zawodowe, z którym mierzą się obecnie nauczyciele oraz zostaną wyodrębnione umiejętności, które mogą być potwierdzane certyfikatem. Spotkanie zakończy warsztat poświęcony przećwiczeniu w praktyce, jak wygląda opis kwalifikacji rynkowych.

Spotkanie informacyjne skierowane jest do nauczycieli, dyrektorów szkół, reprezentantów placówek doskonalenia nauczycieli oraz innych podmiotów, które zajmują się szkoleniem i doskonaleniem zawodowym nauczycieli, a także pozostałych osób,  zainteresowanych tematyką wydarzenia. 

PROSIMY ZAPISAĆ SIĘ NA OBA DNI WYDARZENIA OSOBNO

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, Aby otrzymać zaświadczenie potwierdzające udział w spotkaniu, wymagane jest uczestnictwo w pierwszym i drugim dniu spotkania.

POBIERZ PROGRAM

LINK DO REJESTRACJI 

województwo warmińsko-mazurskie i podlaskie:

I dzień – 2 lutego 2021 r. REJESTRACJA 

II dzień – 3 lutego 2021 r. REJESTRACJA

Kwestie organizacyjne:

  • udział w wydarzeniu jest bezpłatny;
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i danymi do logowania


Kontakt:

Jakub Wiśniewski j.wisniewski@ibe.edu.pl

Małgorzata Osowska m.osowska@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane w ramach projektu „Wsparcie rozwoju ZSK w szczególności na poziomie regionalnym poprzez wdrażanie rozwiązań i inicjatyw skierowanych do użytkowników końcowych systemu – ZSK4.

Czas

2 (Wtorek) 10:00 - 3 (środa) 12:10

Miejsce

Webinar