marzec 2020

16mar08:4515:00Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji w doradztwie zawodowym”Seminarium o ZSK, Szamotuły

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych we współpracy z Centrum Wsparcia Rzemiosła, ​Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu (https://cwrkdiz.poznan.pl/) zaprasza na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji w doradztwie zawodowym, które odbędzie się w dniu 16 marca 2020 (poniedziałek) w Szamotułach, w Hotelu Maraton, ul. Sportowa 6, 64-500 Szamotuły.

 

Wydarzenie skierowane jest do doradców edukacyjno-zawodowych, nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych oraz do wszystkich, którym bliska jest idea uczenia się przez całe życie.

Podczas seminarium omówione zostaną kluczowe pojęcia związane z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji, przedstawione zostaną podmioty funkcjonujące w ZSK, a także procedury oraz główne narzędzia systemu.

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

Kontakt:

Jan Kosmowski, tel. 573 444 590, e-mail: j.kosmowski@ibe.edu.pl
Sławomir Szymczak, tel. 573 444 576, e-mail: s.szymczak@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier
w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym. Warsztat realizowany jest w ramach projektu pt. „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji”

Czas

(Poniedziałek) 08:45 - 15:00

Miejsce

Hotel Maraton

ul. Sportowa 6, 64-500 Szamotuły