grudzień 2018

08gru08:3015:30Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji – narzędzie pracy doradcy zawodowego”Seminarium o ZSK, Kraków

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji – narzędzie pracy doradcy zawodowego”, które odbędzie się 8 grudnia w Krakowie (dokładny adres podamy wkrótce).

Wydarzenie skierowane jest do doradców edukacyjno–zawodowych, nauczycieli–wychowawców, konsultantów i doradców metodycznych oraz do wszystkich, którym bliska jest idea uczenia się przez całe życie.

 

Podczas spotkania zajmiemy się usystematyzowaniem wiedzy o ZSK,  przedstawimy jego zastosowanie w praktyce, „rozszyfrujemy” pojęcia związane
z ZSK, a także wspólnie wypracujemy praktyczne narzędzia w postaci scenariuszy lekcyjnych związanych z rozwojem edukacyjno – zawodowym uczniów.

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

Partner:

       

Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki       

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-maila z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Anna Kida: a.kida@ibe.edu.pl, tel.: 573 444 572

Ewa Nieć: e.niec@ibe.edu.pl, tel.: 573 444 588

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym.

Czas

(Sobota) 08:30 - 15:30