czerwiec 2019

17cze09:4515:15Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji − nowe podejście do edukacji, kwalifikacji, rynku pracy”Seminarium o ZSK, Mielec

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji − nowe podejście do edukacji, kwalifikacji, rynku pracy”, które odbędzie się 17 czerwca 2019 roku w Mielcu.  

 

Celem seminarium jest umożliwienie poszerzenia wiedzy o ZSK osobom, których praca ma wpływ na dokonywanie przez młodych ludzi wyborów związanych z ich przyszłą ścieżką edukacyjno-zawodową. Spotkanie będzie również okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń dotyczących doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz omówienia funkcjonujących dobrych praktyk w tej dziedzinie.

 

Podczas spotkania będziemy poruszać m.in. następujące kwestie:

  • Czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji i dlaczego jest obecnie wdrażany w Polsce?
  • Jak połączyć system edukacji z potrzebami biznesu?
  • Jakie szanse i możliwości daje ZSK?

 

 

POBIERZ PROGRAM

 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Patronat honorowy: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Prezydent Miasta Rzeszowa, Podkarpacki Kurator Oświaty.

 

Partnerzy: Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie.

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Aneta Czarniecka: a.czarniecka@ibe.edu.pl, tel. 573 444 577

Wojciech Jaślar: w.jaslar@ibe.edu.pl, tel. 573 444 578

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

Czas

(Poniedziałek) 09:45 - 15:15

Miejsce

Mielec