marzec 2019

22mar08:3014:30SEMINARIUM „WPROWADZENIE DO ZINTEGROWANEGO SYSTEMU KWALIFIKACJI dla branży turystycznej"Seminarium o ZSK, Lublin

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: Wprowadzenie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w branży turystycznej”, które odbędzie się 22.03.2019 w Hotelu Victoria, ul. Narutowicza 58/60 w Lublinie.

 

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli/przedstawicielek biznesu, samorządu, organizacji pozarządowych itp., osób aktywnych i zaangażowanych w działania na rzecz turystyki w regionie lubelskim.

 

Celem seminarium jest przedstawienie założeń systemowych oraz mechanizmów działania ZSK w kontekście branży turystycznej oraz HoReCa. Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy i uczestniczki poznają charakterystykę ZSK, kluczowych „aktorów” procesu, mechanizmy jego wdrażania i wynikające z tego korzyści. 

Seminarium będzie prowadzone przez doradców regionalnych ZSK oraz ekspertów Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie.

 

 

POBIERZ PROGRAM

 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu na spotkania


Kontakt:

Rafał Flaga, tel. 573 444 574, e-mail: r.flaga@ibe.edu.pl

Katarzyna Zabratańska, tel. 573 444 575, e-mail: k.zabratańska@ibe.edu.pl

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym.

Czas

(Piątek) 08:30 - 14:30

Miejsce

Hotel Victoria

ul. Narutowicza 58/60, Lublin