maj 2021

13maj10:0013:00Funkcjonalności Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w usługach aktywizacji zawodowej prowadzonych przez pracowników organizacji pozarządowych (NGO)Seminarium o ZRK - Online

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na warsztat otwarty (webinar) pn.: „Funkcjonalności Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w usługach aktywizacji zawodowej prowadzonych przez pracowników organizacji pozarządowych (NGO)”.

Warsztat (3-godzinny) przedstawia możliwości odnoszące się do prowadzenia przez pracowników NGO usług aktywizacji uwzględniających funkcjonalności ZRK i wprowadzanych aplikacji edukacyjno-zawodowych.

Uczestnicy warsztatu podniosą poziom swojej wiedzy z zakresu Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) i Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK), w tym idei dot. włączania kwalifikacji zawodowych do systemu, jak również procesów dotyczących włączania. Informacje te powinny być szczególnie istotne dla pracowników NGO wspierających klientów w procesie aktywizacji zawodowej, w tym podczas realizacji projektów mających na celu podniesienie kwalifikacji, przekwalifikowanie czy też zaplanowanie ścieżki edukacyjno-zawodowej. Funkcjonalności ZRK mogą wspierać jednocześnie procesy diagnozowania potencjału, a proponowane aplikacje – procesy zarządzania rozwojem edukacyjno-zawodowym.

Na warsztat zapraszamy osoby zainteresowane tematyką i realizujące zadania z zakresu aktywizacji zawodowej, projektowania i prowadzenia usług szkoleniowo-doradczych, pośrednictwem pracy i innych, realizowanych w ramach misji i działań statutowych organizacji społecznych (NGO).

Warsztat prowadzony będzie przez trenerki Instytutu Badań Edukacyjnych w ramach projektu „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Webinarium odbędzie się na platformie internetowej, do której otrzymają Państwo link do logowania na dzień przed webinarem.

Warsztat odbędzie się w dniu: 13 maja 2021 r.

POBIERZ PROGRAM

Czas trwania webinarium: godz. 10:00 − 13:00.

Formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem

https://seminaria-ibe.pl/zrk002/

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do poniedziałku 10 maja 2021 r.

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.

Kontakt: Jelena Chotkiewicz, tel. 503 912 705, email:  j.chotkiewicz@ibe.edu.pl

Czas

(Czwartek) 10:00 - 13:00

Miejsce

ONLINE