Dr Tomasz Rożek, JDabrowsky i Jankes zdradzają, jak osiągnęli sukces w swojej dziedzinie

Trzy różne osobowości, odmienne zawody i ścieżki kariery. Mimo, że pozornie wiele ich dzieli, mają pewien punkt wspólny, który doprowadził ich do miejsca w którym są.

Dr Tomasz Rożek, popularyzator nauki i twórca kanału “Nauka.To Lubię”. JDabrowsky, grafik, YouTuber i jeden z najbardziej znanych polskich influencerów. Jankes, popularny prezenter radiowy i telewizyjny, współpracujący z radiem ESKA. Każdy z nich zaczynał inaczej i obrał inną ścieżkę kariery. Ale połączyło ich to, że na samym początku zainwestowali w siebie. Nigdy nie spoczęli na laurach, dlatego są idealnymi ambasadorami idei uczenia się przez całe życie, która jest fundamentem Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Poznajcie ich historie.

Nowe możliwości, które pojawiły się dzięki otwartości oraz postępowi w świecie nowych technologii, pobudziły w Polakach chęć do poważnych zmian. Jedną z pierwszych osób, która odkryła w tym potencjał, był Janek Dąbrowski znany również jako JDabrowsky.

JDabrowsky to samouk, który osiągnął sukces

Jak wyglądała jego droga? W bardzo prosty sposób. Wszystko zaczęło się od robienia zdjęć oraz grafik. A potem? Potem … a zresztą przekonajcie się o tym sami.

Jankes opowiada “suchara” i mówi o tym, jak zaczynał

Znacie Jankesa? Albo jego głos z radia ESKA? Energetyczny, charakterystyczny i czasem szalony. Posiada wszystko, co powinien mieć dobry prezenter radiowy. Ale na początku, nie było tak kolorowo. Jak to się wszystko zaczęło i dlaczego w filmiku opowiada “suchara”? Zobaczcie.

W dzisiejszych czasach szybki rozwój obejmuje niemal wszystkie obszary życia. Wymaga to od nas nieustannego poszerzenia swoich kompetencji, nabywania nowych umiejętności, także tych dotyczących wykorzystywania swojego potencjału. Można to zrobić na wiele sposobów, m.in. poprzez udział w warsztatach, szkoleniach, czy kursach zawodowych. Wiele osób zdobywa wiedzę na własną rękę, korzystając z zasobów online czy YouTube.

Dr Tomasz Rożek wyjaśnia, że najlepszy startup to TY!

Ale czy można zrobić „coś” więcej, aby później zmienić pracę, podjąć nowe wyzwanie, lub założyć firmę? Okazuje się, że można. Przekonuje o tym dr Tomasz Rożek z znanego kanału „Nauka.To lubię”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji, zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym wyjaśniamy, jak to działa.  

Facebook
Twitter
LinkedIn